LE PETIT MARSEILLAIS® markası

Le Petit Marseillais markasının evreni

Güney Fransa’nın doğallığını LE PETIT MARSEILLAIS® ile yaşayın.

LE PETIT MARSEILLAIS® DÜNYASI VE GÜNEY PROVENCE

Enfes kokuların, renklerin, modası asla geçmeyen ve hayatınıza mutluluk getiren değerlerin birlikte uyum içinde bulunduğu bir dünya.

Büyüleyici… İşte LE PETIT MARSEILLAIS® parfümlerini denediğinizde hissedeceğiniz bu. Gözlerinizi kapayın ve orkideler, lavantalar, turunçgiller ve şeftali ağaçlarıyla kaplı bahçelerde benzersiz bir yolculuğa çıkın.

Hepsi birbirinden özel içerik maddelerinin ve Güney Fransa’ya özgü tariflerin özenle seçilerek bir araya gelmesi sayesinde LE PETIT MARSEILLAIS® sizi büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor. Bu yolculuk boyunca « Akdeniz’in tüm harikalarına » şahit olacak, asla unutamayacağınız benzersiz duygular yaşayacaksınız.

Şimdi gözlerinizi açın ve Provence’ın o inanılmaz parlaklıktaki güneş ışığı altında, bu geniş renk yelpazesinin gücünü keşfedin LE PETIT MARSEILLAIS® ilk günden beri « içerik maddeleri, kokular, renkler ve şişeler » arasındaki şaşılası büyüyü çözmeye çalışmıştır. LE PETIT MARSEILLAIS®, Güney Fransa’nın ve Akdeniz’in eşi benzeri bulunmayan doğallığını, otantikliğini, yakınlığını ve yaşam sevinci aşılama özelliklerini bünyesinde toplamıştır.

 

Source: